СЕРВИС АВТОМОБИЛЕЙ FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA

СЕРВІС АВТОМОБІЛІВ FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР FIAT компанії «Альфа Сервіс»
ЗА АДРЕСОЮ: 69118, Запоріжжя, проспект 40-річчя Перемоги, 2

У нашому сервісному центрі Фіат «Альфа Сервіс» Ви можете швидко і якісно здійснити сервісне обслуговування і ремонт Вашого автомобіля протягом гарантійного терміну його експлуатації, а також в післягарантійний період. 

Сервіс Фіат «Альфа Сервіс» це високий професіоналізм обслуговуючого персоналу, оригінальні запчастини та сучасне обладнання, що дозволяє зробити діагностику автомобіля і усунути несправності.

     Офіційний сервісний центр Фіат компанії «Альфа Сервіс» має відповідні сертифікати і все необхідне обладнання для проведення планових, ремонтних, діагностичних робіт і установки додаткового обладнання. Кваліфікація персоналу підтверджена сертифікатами та дипломами концерну FIAT.

Все перераховане гарантує якість виконання робіт, а наявність власного складу оригінальних запасних частин і матеріалів дозволяє виконувати сервіс та ремонт в найкоротші терміни. При проведенні сервісних робіт використовуються виключно оригінальні запчастини, а так само спеціалізоване обладнання дозволяє дотримуватися технологічні норми при виконанні робіт, підвищуючи якість послуг, що надаються.

Сервісний центр Фіат «Альфа Сервіс» має в своєму розпорядженні весь необхідний перелік спеціального інструменту та обладнання, рекомендованих заводом-виробником, для проведення робіт по якісної діагностики та ремонту автомобілів. Особливу увагу ми приділяємо інформуванню власника автомобіля про результати проведеної діагностики технічного стану автомобіля.

Офіційний сервіс передбачає проведення якісного ремонту автомобіля, відповідного стандартам і вимогам заводу-виготовлювача. Установка оригінальних запасних частин, застосування рекомендованих витратних матеріалів, дозволяють уникнути поломок транспортного засобу.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Заповніть форму і наш сервіс-менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами для підтвердження дати та часу візиту.

Політика конфіденційності

12 + 2 =